עורך דין לגירושים

הגעתם למסקנה כי הגיע הזמן לפרק את החבילה? זוגות נשואים רבים מגיעים למסקנה כי מוטב להם להתגרש על מנת לפתוח דף חדש. נכון להיום אחד מכל שלושה ישראלים מתגרש, נתון שרק גדל ככל שעוברים השנים. בעבר גירושים היו האופציה האחרונה עבור בני זוג, כיום מדובר על אופציה שתמיד נמצאת על הפרק. כולם מבינים כי אם הזוגיות לא מצליחה, אין טעם למשוך אותה מעבר למה שהיא אמורה להימשך. אם החלטתם לפרק את החבילה, מוטב כי תפנו לעורך דין המתמחה בגירושים. עורך דין לגירושים אמור לייצג את האינטרסים שלכם, ולדאוג לכך שהם ימומשו לכל אורך הדרך. המטרה הסופית תהיה להשיג עבורכם הסכם גירושים שתואם בדיוק לציפיות ההתחלתיות שלכם. זה לא הולך להיות כל כך פשוט, מהסיבה הזאת מוטב כי תחפשו עורך דין שמכיר את התחום. הוא ידע בדיוק מה צריך לעשות ובאיזה אופן לבצע את הדברים כדי שתוכלו להיות שבעי רצון.

 

הקדימו תרופה למכה – פנו בהקדם לעורך דין

עלתה בראשכם המחשבה לפרק את החבילה? עוד לפני שאתם עושים צעד כזה או אחר מוטב כי תחפשו אחר עורך דין לגירושים. בני זוג רבים מתחילים להניע את התהליך מבלי לחשוב לעומק על ההשלכות השונות שלו. להליך גירושים יש השלכות משמעותיות מאוד, כאלה שעלולות לשנות את חייכם. לפיכך מוטב לכם לקבל את כל המידע הנחוץ לכם עוד לפני שתעשו צעד שאין ממנו דרך חזרה. ברגע שתבינו את ההשלכות יהיה לכם קל לצעוד כל הדרך אל המקום שאמור להיות האידיאלי עבורכם. עורך דין המתמחה בגירושים מלווה את הלקוחות שלו לכל אורך הדרך, עד אשר הם מקבלים לידיהם את ההסכם הסופי. מי שיפנה לעורך דין בשלב מאוחר מידיי, עלול למצוא את עצמו עם הגב אל הקיר.

 

האם בגירושים בהסכמה צריך עו"ד?

ישנה מחשבה שגורסת כי במקרה של גירושים בהסכמה, אין צורך לפנות לעורך דין. הרי בני הזוג כבר מבינים כי מוטב להם לפרק את החבילה, וכעת מה שנותר זה רק להגיע להסכמות. אך דווקא ההגעה להסכמה בנושאים שונים עשויה להיות הפרמטר שילבה את היצרים. לכן גם בגירושים בהסכמה חשוב מאוד לפנות לעורך דין שמכיר את העולם הזה. אותו עורך דין יסביר לכם מה בדיוק נכון לעשות בהתאם למצב שבו אתם נמצאים. במקרה שבו בני הזוג מסכימים על רוב התנאים, יהיה אפשר לבחור עורך דין שייצג את שניהם. אם מתגלים פערים בין בני הזוג, ישנו צורך שכל אחד מהצדדים יפנה לעורך דין שיגיע מטעמו. הכי חשוב שלא תבצעו את ההליך בעצמכם כי הסכנות עלולות להיות כאלה שלא תוכלו להתעלם מהן.

 

תחפשו עורך דין לגירושים עם המלצות

אתם לא הראשונים ולא האחרונים שהולכים להתגרש, לכן תוכלו לחפש עורך דין עם המלצות. מדובר על עורך דין שיש לו המלצות רבות בקרב לקוחות שהוא ייצג בתיקי גירושים שונים. כמובן שכל תיק גירושים הוא שונה בתכלית, אך עדיין תוכלו למצוא גם נקודות דמיון שונות. עורך דין מומלץ יהיה כזה שלא יאכזב אתכם, הוא יעשה כל מה שאפשר כדי שגם אתם תהיו מרוצים. המלצות תוכלו לשמוע מבני משפחה, מחברים קרובים או אפילו דרך אנשים שאינכם מכירים באינטרנט. אם תבחרו עורך דין לגירושים ללא המלצות זוהי עשויה להיות טעות שתצטערו עליה. הרי במקרה הזה יהיה רב הנסתר על הגלוי, לא באמת תדעו עד כמה אותו איש מקצוע מנוסה. אף אחד לא ימליץ על עורך דין מסוים מבלי שיהיו לכך מספיק סיבות.

 

מה צריך לשאול?

ישנן כל מיני שאלות שאותן תצטרכו לשאול עורך דין לגירושים טרם הפנייה אליו. השאלות האלה אמורות להיות שאלות שיאפשרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה. השאיפה של כל אחד מבני הזוג תהיה לפנות לעורך דין שיספק לו את הסכם הגירושים האידיאלי בהתאם לזכויותיו.

  1. מהי מידת הזמינות? על מנת שתוכלו לדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה יהיה עליכם לבחון את מידת הזמינות של עורך הדין. מראש תרצו לפנות לעורך דין שיש לו זמן פנוי, כזה שיענה לכם על כל שאלה. אם אותו עורך דין יהיה עמוס מאוד, מוטב לכם לחפש אחר עורך דין אחר. כך תדעו כי לא תמצאו אתכם נופלים בין הכיסאות, סיטואציה לא אידיאלית בלשון המעטה.
  2. האם קיימות המלצות? חשוב מאוד שתבחרו עו"ד על סמך המלצות של לקוחות אחרים. לקוחות שהתרשמו מהשירות שהם קיבלו, כאלה שהשיגו את המטרות שלהם. ככל שלעורך דין מסוים יהיו יותר המלצות, כך תדעו כי הוא יעשה עבודה טובה גם במקרה שלכם. הרי הוא ירצה שגם אתם בסופה של הדרך תהיו לקוחות מרוצים.
  3. מהי ההתמחות שלך? לכל עורך דין יש את ההתמחות שלו, התמחות שיכולה להיות בתחום אחר לחלוטין. אתם מהצד שלכם אמורים לחפש אחר עורך דין המתמחה בגירושים. אם עורך הדין לא מתמחה בגירושים הוא עלול להתקשות להביא אתכם אל המקום הרצוי. לכן מראש תעלו את השאלה הזאת על הפרק על מנת שלא תופתעו לרעה.
  4. מהו שכר הטרחה? הסוגייה של שכר הטרחה היא סוגייה שיהיה עליכם לבחון אותה מראש. מוטב כי תמצאו עורך דין לגירושים שתוכלו לעמוד במחיר שהוא ידרוש מכם. אל תקבלו מיד כל הצעת מחיר זולה, אך תוודאו כי הצעת המחיר לא תהיה יקרה יתר על המידה. תמיד טוב לחפש עורך דין שלוקח מחיר שפוי, כזה שתואם את העבודה שהוא נדרש לבצע.

 

לפני שמתגרשים מכירים את הזכויות

כל מי שנמצא בעיצומו של הליך גירושים צריך להכיר את הזכויות השונות המגיעות לו. הזכויות נוגעות גם לגבר וגם לאישה, כל אחד מהם זכאי לאותם הזכויות. מהסיבה הזאת מוטב להתייעץ עם עורך דין לגירושים שיוודא כי אתם מודעים בדיוק למה שמגיע לכם. לצערנו ישנם עורכי דין שלא באמת מוודאים את הנושא הזה עם הלקוח שאותו הם מייצגים. לכן אנו מציעים לכם לשאול את עורך הדין שלכם על הזכויות המגיעות לכם מתוקף החוק. בין אם אתם הייתם אלה שיזמתם את ההליך, ובין אם אתם הייתם אלה שהוא נכפה עליכם. כל מי שיכיר את הזכויות שלו ידע כי הם מתקיימים הלכה למעשה בזמן הפרוצדורה כולה.

 

עורך דין לגירושים שדואג לכם!

האינטרסים שלכם אמורים להישמר לכל אורך הדרך בתהליך הגירושים עצמו. זה אף פעם לא נעים להתגרש, אך לעיתים מדובר על עניין שהוא הכי מתבקש שיש. אף בן אדם לא ירצה להיות בזוגיות שלא באמת מביאה אותו למקום שבו הוא אמור להיות. מחפשים עורך דין לגירושים? אתם יכולים להפסיק לחפש, מצאתם את מבוקשכם. עו"ד רן רייכמן יספק לכם ליווי אישי וצמוד לכל אורך התהליך, תוך ייצוג האינטרסים שלכם באופן אפקטיבי. ביחד עם כל צוות משרדו ידאג עו"ד רן רייכמן כי תוכלו לבנות הסכם גירושים שמטיב אתכם ועם ילדכם. אז למה אתם מחכים? זה בדיוק הזמן שלכם להתקשר ולקבוע פגישה: 072-3955001

 

משרד עורך דין רן רייכנמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: