הליך גירושין

הליך גירושין ברוב המכריע של המקרים הוא הליך ממושך מאוד שנפרס על פני חודשים רבים. זוהי הסיבה שבגינה לא מעט זוגות מעדיפים שלא להתגרש, ולנסות לתת לזוגיות צ'אנס נוסף. ישנה חשיבות מכרעת לנסות להגיע לשלום בית מצד אחד, אך מצד שני צריך לדעת מתי לפתוח דף חדש. מעוניינים לדעת מה כולל בתוכו תהליך גירושין מא' ועד ת'? בדיוק בשביל זה תוכלו לפנות אל צוות משרדו של עורך הדין רן רייכמן. צוות המשרד יספק לכם ליווי צמוד לכל אורך הדרך, ויסביר לכם בדיוק מה הולך לקרות בהמשך הדרך. ההיכרות המקדימה עם ההליך תאפשר לכם להיות מוכנים לכל מהמורה שיכולה לצוץ במעלה הדרך. כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם הליך גירושין הוא הליך שמביא איתו עליות ומורדות. יש כאלה שמדמים את ההליך הזה לרכבת הרים, בכל פעם יכולה להגיע פנייה לא צפויה. לפיכך מוטב כי האחריות על ניהול ההליך הזה תהיה בידיים המקצועיות ביותר. רוצים ללכת על בטוח? פנו עוד היום לעורך הדין רן רייכמן שיספק לכם הכוונה מלאה מתחילת הדרך ועד סופה.

 

ההחלטה להתגרש

מדובר על ההחלטה הקשה ביותר שאותה יהיה עליכם לקחת בתור זוג נשוי. אך מדובר על החלטה שיכולה לעשות טוב גם לילדים המשותפים, וגם לכל אחד מכם בנפרד. בני זוג ששוקלים להיפרד הם כאלה שמרגישים כי הזוגיות כבר אינה כמו שהייתה בהתחלה. במקרה כזה כמובן ניתן לנסות לסדר את הבעיות כל עוד ניתן יהיה לסדר אותן. אך אם היחסים הגיעו למצב של מבוי סתום, מוטב להחליט לפרק את החבילה. חשוב מאוד שההחלטה תעשה בשיתוף פעולה, שיתוף פעולה שיסייע לבני הזוג בהמשך הדרך. הרי אם רק צד אחד יהיה מאחורי ההחלטה, זה עלול להביא ליצירת אינטריגות עם הצד השני. ברגע שההליך מתבצע בשיתוף פעולה מלא יהיה ניתן לקטוף פירות רבים. כאלה שאולי כרגע אינכם חושבים עליהם בתחילתו של ההליך, אך תזכרו כי מדובר על הליך שלוקח זמן רב.

 

כמה זמן נמשך הליך גירושין?

אחת מהשאלות החשובות ביותר נוגעת לזמן שבו נמשך הליך גירושין. האינטרס של בני הזוג יהיה לסיים את ההליך הכי מהר שרק אפשר. הרי כל זמן שבו אתם נמצאים בהליך הגירושין יהיה לכם מאוד קשה להתקדם אל עבר השגת מטרות אחרות. ברגע שתסיימו את ההליך, תהיה לכם אפשרות לפתוח דף חדש ונקי. אך עליכם להבין כי ההליך עצמו יכול לקחת זמן, לעיתים מדובר על מספר חודשים עד שהול מסתיים. לפיכך כל אחד מבני הזוג יצטרך להתאזר בסבלנות, כי כל טעות עלולה להחזיר אתכם לאחור. ברגע שתפעלו בצורה מושכלת, יהיה לכם הרבה יותר קל להשיג את המטרות שאותן הצבתם לעצמכם. ביחד עם עורך דין מנוסה יהיה לכם קל יותר לסיים את ההליך במהירות. אם תחליטו לקחת את המושכות לידיים שלכם, ההליך יתארך מעבר לזמן הנדרש ממנו.

 

גירושין בהסכמה

מה לא נאמר על הליך גירושין בהסכמה? ככל הנראה שכבר יצא לכם לשמוע לא מעט על האפשרות הזאת. אך חשוב שכל זוג נשוי שרוצה להתגרש יבין עד כמה חשוב להגיע להסכמות על נושאי הליבה. כל נושא שלא תסכימו לגביו עשוי לעכב את ההתקדמות, ולהביא אתכם למלחמה שתתקשו לצאת ממנה. לכן משחקי אגו בגירושין עלולים להיות מסוכנים מאוד, כאלה שלא בהכרח יסייעו לכם. תנסו להבין כי כמו שאתם רוצים להשיג דבר כזה או אחר, גם הצד השני רוצה להשיג דברים שונים. אם כל אחד יבצע התפשרויות במקומות שונים, יהיה ניתן להגיע להסכמות שמטיבות עם כולם. גירושין בהסכמה חשובים קודם כל עבור הילדים שנמצאים תמיד בדיוק באמצע. לא תרצו להביא את הילדים שלכם למצב שבו הם רואים את ההורים שלהם רבים ומתווכחים על דברים שונים. מבלי שתשימו לב כל ההליך כולו יסתיים במהירות, וזה רק בגלל שהסכמתם בניכם על הדברים החשובים.

 

מתי פונים לעורך דין במסגרת הליך גירושין?

עורך דין לגירושין הוא האיש שאליו אתם אמורים לפנות כאשר החלטתם להתגרש. הפנייה לעורך דין צריכה להיעשות לפני שתעשו כל צעד אחר בהקשר הספציפי הזה. הרי כל צעד שתעשו חייב להיות כזה שיקדם אתכם אל עבר השגת המטרה הסופית. אל תחכו לפנות לעורך הדין רק כאשר מתחילים להתגלות חילוקי דעות, כי זה עלול להיות כבר מאוחר מידיי. עורך הדין הוא האיש שאמור להצעיד אתכם כל הדרך אל המקום שבו אתם רוצים להיות. לפיכך תוכלו כבר עכשיו לחפש עורך דין שמתמחה בנושא של הליך גירושין. מחפשים עורך דין לגירושין? פנו כבר עכשיו לעו"ד רן רייכמן, איש מקצוע שמכיר את התחום על בוריו.

 

יישוב סכסוך טרם פתיחת תיק גירושין

פתיחת תיק גירושין מגיעה ברוב המקרים כאשר בני הזוג לא מגיעים להסכמות. במקרה שבו ישנה מחלוקת בין בני הזוג, החוק מחייב את בני הזוג לנסות ליישב את הסכסוך. בעבר זוג שרצה להתגרש היה יכול להגיש בקשה לפתיחת תיק באופן מידיי ללא כל הידברות. כיום ההבנה היא שבני זוג שמדברים בניהם מצליחים להגיע להסכמות. לכן השלב הראשון של כל הליך גירושין הוא ניסיון ליישב את הסכסוך עם מגשר מוסמך. כך בני הזוג יוכלו להבין בדיוק מה חשוב לצד השני, ולא פחות חשוב יגיעו להסכמות. תוכלו להגיע למפגשים הללו עם עורך דין, אך למפגש הראשון יהיה עליכם להגיע באופן עצמאי. אם יישוב הסכסוך לא מצליח, פונים לאפשרויות אחרות.

 

הסכנות של הליך גירושין ללא עו"ד

כמו שלא תנסו לפתוח סתימה בכיור ללא אינסטלטור, כך לא תיכנסו להליך גירושין ללא עורך דין. עורך דין לגירושין הוא איש המקצוע שאמור לעמוד על הרגליים האחוריות עבורכם. הוא האדם שאמור להתוות לכם את הדרך, ולהנחות אתכם כיצד הכי נכון לפעול. בסופו של יום כל צומת שתגיעו אליה עשויה להוביל אתכם למקום שאינכם רוצים להיות בו. לכן פנייה לתהליך גירושין ללא עו"ד מומחה עלולה להיות בעייתית מאוד עבורכם. כבר בתחילת הדרך יהיה עליכם לפנות לאיש מקצוע שיספק לכם ליווי צמוד ויסביר לכם כיצד לפעול. צריך לזכור כי עורך הדין הוא אדם ניטראלי, כזה שלא קשור לאף אחד מבני הזוג. לכן הוא יכול להיות אידיאלי בתור מגשר במחלוקות שונות שקשורות לבני הזוג.

 

מתגרשים? פנו לעו"ד רן רייכמן

החששות השונים מפני הליך גירושין הם חששות מובנים, אך אסור לחששות להנחות אתכם. חובה עליכם לעשות את הבחירות הנכונות על מנת שתוכלו לפתוח פרק חדש בחייכם. עומדים להיכנס בקרוב מאוד להליך גירושין? פנו עוד היום למשרדו של עו"ד רן רייכמן. צוות המשרד יקבל אתכם באדיבות רבה, וכמובן שהוא יגלה סבלנות ורגישות. עו"ד רן רייכמן יספק לכם ליווי אישי שיאפשר לכם להשיג את מבוקשכם. ההליך הצפוי לא הולך להיות פשוט, אך עם עו"ד מנוסה הכל הופך להיות פשוט בהרבה. פתאום תוכלו לראות את האור בקצה המנהרה, גם אם כרגע זה נראה לכם בלתי אפשרי. התקשרו עוד היום: 072-3955001

 

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות התקשרו:

לשיחה ראשונית ללא עלות וללא התחייבות התקשרו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: