מהם המסמכים הדרושים בבקשה לצו קיום צוואה?

מהם המסמכים הדרושים בבקשה לצו קיום צוואה? – צו קיום צוואה הוא הליך מוכר לכל עו"ד משפחה העוסק בתחום צוואות וירושות, שנחוץ על מנת שיהיה ניתן לחלק את עזבונו של אדם שהסתלק מן העולם והותיר אחריו צוואה. בקשה זו מוגשת לרשם הירושות על ידי היורשים ששמם מצוין בצוואה וכל אדם שחפץ לקבל את צו קיום הצוואה לידיו. הליך הגשת הבקשה הוא מקצועי מתחילתו ועד סופו. מסיבה זו מוטב כי המעוניינים לבקש את הצו ייעזרו בעורך דין צוואות וירושות שינהל את התיק, עד לקבלת הצו. במסגרת ההליך עצמו יש צורך לספק לא מעט מסמכים, למשל: בקשה לצו קיום צוואה חתום על ידי המבקשים ולאחר אימות של עו"ד, תעודת פטירה של המנוח, שוברים המעידים על תשלום האגרות, נוסח הצוואה המקורית וכדומה. לאחר שהבקשה מוגשת ועוברת הליך בדיקה מעמיק, נמסרת תשובה בתוך 45 יום.

אם הבקשה תאושר, ההודעה מטעם בא כוחו של היועמ"ש לממשלה תהיה אי התערבות בהליכים. אם הבקשה איננה מאושרת, תימסר הודעה על הכוונה להתערב בהליכים.

ליצירת קשר עם המשרד בנושאי צוואה, ירושה ועיזבון – חייגו 03-7524213 או השא

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות התקשרו:

לשיחה ראשונית ללא עלות וללא התחייבות התקשרו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: