טובת הילד אמורה להיות בראש מעייניכם!

טובת הילד אמורה להיות בראש מעייניכם – במסגרת הליכי גירושין יש לשמור על הילדים בכל מקרה, גם אם המצב קשה ובין בני הזוג מתגלעים סכסוכים, טובת הילד אמורה להיות בראש מעייניכם.

קבלו טיפ מעו"ד רן רייכמן –

1911673_655131071195678_189865888_n כאשר קיימת מחלוקת בין ההורים, מיהו ההורה המשמורן הראוי ומי משני ההורים טוענים למסוגלות הורית גבוהה משל ההורה האחר, ניתן לפנות לביהמ"ש בבקשה לביצוע מסוגלות הורית. מדובר בבדיקה של צוות מומחים בראשות מומחה מסוים, הכולל פסיכולוג, פסיכיאטר, עובד סוציאלי ועוד, אשר בודקים את הילדים, ההורים, הקשר ביניהם – ומגיש חוות דעת לביהמ"ש.

לכל אחד מהצדדים הסמכות לחקור את המומחה ולהעמיד בפניו שאלת הבהרה ,לאחר חווה"ד נותן ביהמ"ש פסק דין מנומק ומכריע בשאלת המשמורת. ככלל, אין נושא המשמורת לעולם סופי וכל אחד מההורים יכול בכל עת לתבוע שינוי בהסדרי הראיה או שינוי במשמורת – במקרה של שינוי בנסיבות, במצב של מי מההורים, ברצון הילדים, במצב הילדים ובעיקר טובת הילדים.

בכל בקשה בנושא, יש להתייעץ עם עו"ד גירושין.

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: