בטרם הכניסה להליך הגירושין מומלץ לקיים פגישת ייעוץ גירושין במסגרתה חשוב שיינתן לכם מידע מקצועי ומקיף המותאם עבורכם.

במסגרת הייעוץ, חשוב כי תקבלו תשובות פרטניות על תהליך הגירושין, מזונות האישה והילדים, ענייני הרכוש וחלוקתו, משמורת הילדים והסדרי הראייה, הסכם גירושין, שלום בית, ביה"ד הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. חשוב כי תבהירו לעורך הדין לענייני משפחה את מצבכם ואת דרכי הפעולה שאתם מעוניינים בהן, כמו גם את המטרות הסופיות שאותן אתם חפצים להשיג.

למי נועדה פגישת ייעוץ גירושין?

פגישת הייעוץ נועדה לכל מי שנישואיו עלו על שרטון וקיים חשש כי בן הזוג האחר יקדים ויפתח בהליכים לפניו, וזאת על מנת לדעת מה צפוי לכם בהליך הגירושין ולהקדים תרופה למכה.

גם אם פניכם לסיים את נישואיכם בדרך של הסכם או באמצעות הליך של גישור, חשוב ביותר להגיע לפגישת ייעוץ במסגרתה תקבלו ייעוץ ראשוני לגבי הנתונים המיוחדים של המקרה שלכם ומצבכם המשפטי.

פגישת ייעוץ גירושין נועדה אף לאלו אשר כבר מצויים בהליך משפטי והחפצים לשמוע חוות דעת נוספת על אודות מצבכם המשפטי.

מה צפוי בפגישת ייעוץ גירושין?

עליכם לעמוד על כך כי במסגרת פגישת הייעוץ ייבחן ביסודיות מצבכם האישי והמשפחתי, לרבות המצב המשפטי הנובע ממנו. כמו כן עליכם לוודא כי תוענק לכם סקירה משפטית באשר למצבכם המשפטי הקיים. בפגישה ייבחנו היעדים והמטרות אותם הנכם חפצים להשיג במסגרת הליך הגירושין.

לאלו מביניכם המצויים כבר בהליכי גירושין, כדאי לבחון ביסודיות את כל ההליכים אשר התבצעו עד כה, לרבות התביעות אשר הוגשו. כמו כן יש לבחון אם ההליכים אשר ננקטו מתאימים להשגת מטרותיכם באופן מיטבי.