מתוך רייכמן ושנירר: על חשיבות הסדרי הראייה בזמן הנישואין

על חשיבות הסדרי הראייה בזמן הנישואין – בתכנית הרדיו רייכמן ושנירר המשודרת מדי יום חמישי ב-102FM דיבר עו"ד רן רייכמן, העוסק בדיני משפחה, על האחריות הקיימת בין בני הזוג בזמן הנישואין בכל הקשור לגידול הילדים וממליץ לכל הזוגות באשר הם לקבוע הסדרי ראייה בזמן הנישואין.

מה המחיר שצריכות אמהות לשלם כדי לגדל את הילדים שלה ושל בן הזוג שלה? מדוע זה מובן מאליו שמי שיעשה את הוויתורים למען גידול הילדים זו האם?

במהלך התכנית דיברו לאה שנירר ועו"ד גירושים רן רייכמן על הוויתורים שנשים עושות במהלך חייהן כדי לגדל את הילדים ועל ההשלכות הצפויות מכך.

"אני נתקל בהרבה זוגות שמתגרשים והאב גם כן להיות הורה ולזכות במשמורת משותפת על ילדיו, אבל איפה זה היה במהלך החיים המשותפים לפני הפרידה? מי שרוצה לחלוק בזכויות שיחלוק גם בחובות" , אומר רייכמן , "האחריות היא של שני ההורים. נישואין זו מערכת של אינטרסים של שני בני הזוג. כשטוב כל אחד נמצא בשביל השני אבל כשכבר לא טוב, נורא קל לפרק את החבילה".

"אני ממליץ לבני זוג להתייחס לגידול הילדים כאילו הם גרושים כבר מהיום הראשון. צריך לעשות הסדרי ראייה כדי שהבעל או האישה ידעו שלכל אחד מבני הזוג יש אחריות על הילדים בימים ובשעות מוגדרים כדי לאפשר לשני הצדדים לצמוח ולהתפתח באופן אישי".

הסדרי ראייה אומנם רלוונטיים כאשר בני הזוג מתגרשים, אך עו"ד גירושין רן רייכמן ממליץ לעשות מעין הסדרי ראייה עוד משלב הנישואין כדי למנוע מחלוקות בנושא בהמשך ולהימנע מסוגיות אלה, אם חלילה בני הזוג נקלעים למצב של גירושין.

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: