רכוש

יכולות להתרחש סיטואציות שונות שמביאות איתן פגיעה ברכוש. ראשית נגיד כי טוב שהפגיעה היא בהיבט הזה, ולא מביאה איתה פגיעה מסוימת בבריאות. אך עדיין פגיעה מהסוג הזה מחייבת אתכם לבצע את הפעולות הנכונות כדי לצמצם נזקים. לא משנה אם הפגיעה התרחשה כתוצאה מתאונה, הצפה, פריצה או כל סיבה אחרת שעולה לכם לראש. איך תוכלו לדעת כי אינכם עושים החלטות שתצטערו עליהן בדיעבד? מוטב לכם לפנות לעורך דין המתמחה בנזקי רכוש. אותו עורך דין ינסה למזער את הנזק עד כמה שאפשר במסגרת הנסיבות הקיימות. לא תמיד תהיה אפשרות להחזיר את הרכוש האבוד, אך כן תהיה אפשרות להשיג פיצויים. עם הפיצויים תוכלו להשתמש על מנת לרכוש מוצרים דומים למוצרים שאותם איבדתם. תזכרו כי בכל מקרה של פגיעה ברכושכם האישי, יש לכם אל מי לפנות על מנת לקבל עצות חשובות. ברוב המקרים מדובר על עצות שיעשו את ההבדל בין הצלחה גדולה לבין כישלון צורם.

 

פיצויים בגין נזקים לרכוש

יש כאלה שמשלימים עם סיטואציות שונות שבהן הרכוש שלהם נפגע. אך אתם לא אמורים ליישר קו עם כולם, אתם צריכים לדאוג לאינטרסים שלכם. בחלק לא מבוטל מהמקרים תהיו זכאים לקבל פיצוי בגין הנזק שנגרם. לרוב מדובר על נזק שנגרם כתוצאה מפגיעה של צד שלישי, אך לא רק. במקרה כזה ההתנהלות בגין גובה הפיצויים עוברת להיות מול חברת הביטוח שאמורה לספק הגנה במקרים כאלה. כולם יודעים כי התנהלות מול חברת ביטוח היא לא התנהלות כל כך פשוטה. חברת הביטוח מצידה תעשה כל מה שאפשר בשביל למזער נזקים ולהימנע מתשלום. פיצוים בגין נזקי רכוש זוהי זכות שמגיעה לכם, אל תחשבו כי מדובר על טובה. לכן תעשו כל מה שאפשר כדי לקבל פיצוי מסוים על הנזק שנגרם לכם. לעיתים הפיצוי לא ישתווה לנזק, אך עדיין מוטב לקבל אותו מאשר להישאר קירחים מכל הכיוונים.

 

מתי אפשר להגיש תביעה בגין נזק לרכוש?

קיימים פרמטרים שונים שתצטרכו לשקול על מנת לבחון את הצעדים השונים שלכם. כיצד תוכלו לדעת מה נכון לעשות? תמיד טוב לשמוע את דעתו של עורך דין מוסמך המכיר את התחום על בוריו. כדי לדעת את כדאיות התביעה יהיה עליכם לבדוק את העילה לתביעה ואת חומר הנזק. בנוסף יהיה עליכם לבחון בצורה שקולה את סיכויי ההצלחה לצד סיכויי הכישלון שקיימים. לא כל התביעות מסתיימות בהצלחה, ומוטב להבין מה יקרה במקרה של כישלון. לאחר שתבינו את תמונת המצב המלאה יהיה אפשר לפעול בצורה נכונה. החיפזון במקרה של תביעת נזקי רכוש עלול להיות בעוכריכם, בטח אם אתם עושים זאת לבד. תמיד טוב שיש לצידכם עורך דין מנוסה שמלווה אתכם עקב לצד אגודל. במקרה של סטייה מהנתיב הרצוי, הוא מיד יחזיר אתכם אל המסלול שבו אתם אמורים ללכת. לאחר שתתייעצו עם עורך דין המתמחה בנזקי רכוש תבינו מתי כדאי לתבוע ומתי לא כדאי לתבוע.

 

מהי תקופת ההתיישנות בתביעה מהסוג הזה?

לפני שאתם פונים לעורך דין שיסייע לכם לאורך הדרך, יהיה עליכם להכיר את תקופת ההתיישנות. זוהי הסיבה שבגללה אנו מציעים לכל לקוח לפנות לעורך דין סמוך ככל האפשר למקרה. כך לא תמצאו אתכם במצב שבו תרצו לתבוע, אך לא באמת תהיה לכם היכולת לעשות זאת. במקרה של תביעת רכוש כנגד צד ג', תקופת ההתיישנות עומדת על 7 שנים מלאות. כלומר בתוך 7 שנים מיום המקרה יהיה עליכם להגיש תביעה בגין הנזק שנגרם. במקרה של תביעת פוליסת ביטוח, תקופת ההתיישנות עומדת על 3 שנים בלבד. מכיוון שרוב האנשים אינם עושים את ההבדל, מוטב לפנות לעורך דין לפני שעוברות 3 שנים מיום המקרה. כך תוכלו להיות בטוחים כי תהיה לכם האפשרות לתבוע את הגופים השונים לקבלת פיצויים. לא בטוחים היכן אתם בדיוק נמצאים ואת מי אתם אמורים לתבוע? פנו אלינו, למשרדו של עו"ד רן רייכמן לקבלת ייעוץ אישי ומקצועי.

 

את מי תובעים במקרה של נזק לרכוש?

עומדות לרשותכם לא מעט אפשרויות כאשר מדברים על נזקי רכוש. זוהי הסיבה שבגינה אתם צריכים לעבוד עם עורך דין צמוד שיתווה את הדרך. לרשותכם עומדות מספר אפשרויות כאשר תרצו להגיע תביעה לרכוש. מוטב כי תבחרו את הנתיב הנכון ביותר עבורכם, זה שיאפשר לכם להשיג את הפיצוי ההולם. אם לא תשיגו את הפיצוי ההולם זוהי עשויה להיות תחושת פספוס עבורכם.

האפשרות הראשונה שעומדת לרשותכם תהיה לתבוע את המזיק עצמו. כל זאת בתנאי כי אתם מגיעים עם הוכחות שמראות כי אותו אדם הוא המזיק. חובה להיות זהירים מאוד בתביעה מהסוג הזה שעלולה בין היתר לפגוע בשמו של אותו אדם. חובה לעשות את הפעולה ביחד עם איש מקצוע מנוסה שיעשה את כל הבדיקות הדרושות.

האפשרות השנייה תהיה לתבוע את חברת הביטוח של המזיק, במידה ויש לו ביטוח. אומנם תביעה מול חברת ביטוח היא הרבה יותר נוחה, אך גם היא יכולה להביא איתה עליות ומורדות. לכל חברת ביטוח יש עורכי דין מנוסים שיעשו כל מה שאפשר כדי לצמצם נזקים. נזקי רכוש עשויים להסתכם באלפי שקלים, וחובה להיוועץ עם עורך דין מומחה.

 

מהו גובה הפיצוי שאותו אפשר לקבל?

קשה מאוד להגיד בצורה כללית מהו גובה הפיצוי שאותו תוכלו לקבל. הרי גובה הפיצוי נקבע בהתאם לחומרת הנזק ובהתאם לדרישות השונות של הצדדים. השאיפה תהיה לקבל פיצוי שישקף בצורה הטובה ביותר את חומרת הנזק שנגרם לרכוש. הפיצוי יכול להיות בשווי של אלפי שקלים במקרה שמדובר על נזק לא כל כך משמעותי. אך מצד שני הפיצוי יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים במקרה שמדובר על נזק קצת יותר רציני. על מנת שתוכלו לקבל בדיוק את הסכום שמגיע לכם תצטרכו לפנות לעורך דין המתמחה בנזקי רכוש. הוא האיש הנכון שיסביר לכם כיצד לפעול על מנת להשיג בדיוק את אשר מגיע לכם. תזכרו כי הפיצוי שתקבלו הוא זכות בסיסית שעליה אתם צריכים להילחם. אל תיתנו לפיצוי לחמוק לכם מבין האצבעות כי במקרים מסוימים תתחרטו על כך.

 

משרד עו"ד רן רייכמן – תביעות רכוש

כאשר נגרם נזק לרכוש חובה לפעול במהירות ובאסרטיביות כדי לקבל פיצויים. רוצים לקבל את אשר מגיע לכם? אינכם צריכים לעשות זאת לבד, יש מי שמתחייב לעמוד לצידכם לאורך כל הדרך. משרד עורך דין רן רייכמן ילווה אתכם במקצועיות רבה עד אשר תקבלו את אשר מגיע לכם. עוד מהשיחה הראשונית יהיה לכם קל להבין מה מגיע לכם מתוקף החוק ומה תצטרכו לעשות. המשרד יספק לכם מעטפת מקצועית שתגרום לכם להשיג את הפיצויים במהירות. תזכרו כי מגיע שלב שבו יכולה להיות התיישנות למקרה, לכן אל תתמהמהו יתר על המידה. מוטב כי עוד היום תפנו למומחים בתחום הרכוש שיספקו לכם את כל העצות החשובות. הפעולות שתנקטו בזמן אמת הן אלה שאמורות לשנות את תמונת המצב כולה. אתם עדיין כאן? זה בדיוק הזמן להתקשר אל משרדו של עו"ד רן רייכמן: 072-3955001

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: