רבים מאיתנו נקלעים, לעתים ממש מבלי להתכוון, למאבקים משפטיים כואבים. דווקא בתחומים כמו דיני משפחה או דיני ירושה וצוואות, המאבקים הם לא אחת מול אותם האנשים שפעם היו הקרובים אלינו ביותר, בנושאים רגישים המערבים משפחה, ילדים, רכוש רב שנים בעל ערכים סנטימנטליים, וכדומה.

חשוב לנו שתדעו, כי משרד עורכי הדין רן רייכמן עושה מאמצים ניכרים על מנת לאפשר מאגר מידע מקצועי ויעיל, שאולי יסייע לכם להתמודד עם שאלה או בלבול, להבין מה הן זכויותיכם בתוך המאבק המשפטי, ובעיקר – להבין אם אתם נדרשים לליווי משפטי הולם, שיסייע לכם לקדם את האינטרסים שלכם, בהליכים המתקיימים.

בין אם מדובר במאבקי ירושה, או בהליכי גירושין ומשמורת ילדים, אנחנו יודעים שהרבה מוטל על הכף – זה עשוי להיות הרכוש שצברתם במהלך חייכם – או זה שקרובי המשפחה שלכם צברו; זה יכול להיות הזמן היקר שתוכלו לבלות עם ילדיכם לאחר הגירושין או גובה תשלומי המזונות החודשיים שיאפשרו או לא יאפשרו לכם להתחיל את הפרק הבא בחייכם "ברגל ימין".

פנו אלינו, ונשמח לייעץ

הקפדנו לצלם עבורכם מדריכים בסגנון "קצר ולעניין", אשר יספקו הבנה ראשונית, ידע בסיסי ותשובות מקצועיות בשאלות נקודתיות, בתחום דיני משפחה (ידועים בציבור, מזונות, משמורת ילדים ואפוטרופסות, ועוד) וירושה (שיתוף נכסים, הברחת רכוש, ועוד). ביחד עם זאת, חשוב לנו שתדעו כי אין הסרטונים המקצועיים הללו מחליפים ייעוץ משפטי, שיתאים בדיוק למקרה שלכם ויאפשר התייחסות מקיפה וכוללת יותר. על כן, כאשר עולה הצורך בהיוועצות עם עורך דין – צוות עורכי הדין מבית משרד עורכי דין רן רייכמן, ישמח להעניק לכם ליווי משפטי מקצועי, מנוסה, הולם, מדוקדק, ומתאים בדיוק לנתוני המקרה ולמטרותיכם.

אל תחכו – מדובר בעתיד שלכם

הייעוץ והליווי המשפטי המקצועיים עשויים לאתר אפשרויות בתוך סיפור המקרה שלכם, אשר יגדילו משמעותית את הסיכוי שלכם להליכים משפטיים שיתאימו למטרות שלכם. מומלץ שלא להמתין עם הייעוץ המקצועי – כל יום שעובר, כל דיון משפטי שחולף ללא ייצוג, כל צעד שמי מבין הצדדים נוקט בו במהלך האירוע ואתם ללא ליווי משפטי מקצועי – עשוי להפחית את הסיכויים שלכם להשיג תוצאה משביעת רצון.

איך מתחילים?

אם זיהיתם בין הסרטונים שלעיל נושא שאתם מתמודדים עמו כעת – אל תהססו. התקשרו למשרד עורכי הדין רן רייכמן, וקבעו פגישת ייעוץ עם עורך דין מומחה לענייני משפחה. במהלך הפגישה, נבחן ביחד את הנתונים והסיכויים שלכם, ונעלה אפשרויות לאסטרטגיות שונות להתמודדות עם המקרה.
במשרד עו"ד רן רייכמן תמצאו צוות מקצועי, מנוסה, קשוב, ונכון להציע לכם את הליווי המשפטי המתאים ביותר לצרכים שלנו. התקשרו אלינו עוד היום.