האם ניתן לבטל את הסכם המתנה של דודי? עו"ד רייכמן עונה

האם ניתן לבטל את הסכם המתנה של דודי? – דודי ערך צוואה לפיה הוא נתן לי את דירתו בת"א. הסתבר שלפני מותו, הוא נתן את הדירה במתנה לאחיו, מה עלי לעשות?

רוב הציבור סבור שכאשר נותנים נכס במתנה הדבר הושלם, ובכן זה לא תמיד כך. כפי שניתן ללמוד מהדוגמה הבאה, שהועלתה בתכנית "פרקליטים עד הבית", אשר שודרה בערוץ 2. עורך הדין רן רייכמן ניתח במהלך התכנית את הסוגיה ואמר כי "מדובר על מתנה שעל פי סעיף 8(ב) לחוק הירושה ("מתנה שאדם נותן על מנת שתוקנה למקבל רק לאחר מותו של הנותן, אינה בת-תוקף אלא אם נעשתה בצוואה לפי הוראות חוק זה"), התכוונה להיות מוקנת למקבל רק לאחר מיתתו של הנותן.
שורה תחתונה – הדרך היחידה להעביר נכס כזה הוא רק בדרך של צוואה".

צפו בקטע מהתכנית:

ליצירת קשר עם המשרד בנושאי צוואה, ירושה ועיזבון – חייגו 03-7524213 או השאירו פרטים:

משרד עורך דין רן רייכנמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו

או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

We’d love to hear from you

נלחם עבורך ועבור הזכויות שלך כל הדרך אל הניצחון!

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות עם העורך דין המוביל בישראל חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם