עו"ד רייכמן בערוץ 2 על הצעת החוק לתרומת ביציות בין בנות זוג

הצעת החוק לתרומת ביציות בין בנות זוג – לאחרונה שודרה בתכנית 'הערב' בערוץ 2 כתבה על האפלייה ההורית של בנות זוג חד מיניות. החוק כיום מאפשר לתרום ביציות זו לזו רק מסיבה בריאותית, ולא כדי להרות ולממש את הזכות ההורית. הצעה לתיקון החוק שהגישה חברת הכנסת מיכל בירן יחד עם חברי כנסת נוספים, נועדה לשנות את המצב ולאפשר לבנות זוג חד מיניות לשאת זו את הביצית של זו ולהרות ממנה.

עו"ד רן רייכמן בערוץ 2 על הצעת החוק לתרומת ביציות בין בנות זוג from רן רייכמן on Vimeo.

עו"ד משפחה רן רייכמן היה אחד המרואיינים בכתבה וציין כי "האפשרות שעומדת בפני בנות הזוג היא לקבל תרומת ביצית, גם אם מבת הזוג, לנסוע לחו"ל, לבצע שם את ההפריה ולחזור לישראל כדי ללדת כאן. זה המצב המשפטי האבסורדי כיום. התיקון לחוק יאפשר לכל אחת להשתמש בביציות של בת זוגתה, והיא תוכל כמו כל אחד לממש את זכותה ההורית".

"עיינתי בהצעת החוק של מיכל בירן, המונה את רשימת חברי הכנסת המשתתפים באותה הצעה. כולם חילונים", הוסיף עו"ד רייכמן. "אני קורא לחברי הכנסת שומרי המסורת להצטרף לאותה הצעת חוק. אולי אני תמים, אבל אני מאמין שכל אחד בתוך תוכו יודע על הזכות להורות".

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: