אישה שיוצגה ע"י עו"ד גירושין רייכמן קיבלה גט ואת כתובתה

אישה שיוצגה ע"י קיבלה גט ואת כתובתה – לפניכם פסק דין של בית הדין הרבני שבו ייצג עו"ד גירושין רן רייכמן את האישה (הצד התובע), הפרודה מבעלה מזה כשלוש שנים. האישה תובעת גירושין ואת כתובתה. האישה טענה לאלימות מצד הבעל שהיה עצור כשבועיים על ידי משטרת ישראל וכנגדו הוגש כתב אישום. בעסקת טיעון הודה הבעל שנקט אלימות, נקנס ונגזר עליו מאסר על תנאי לשלוש שנים. כמו כן נטען על ידי האישה כי הבעל השתמש בסמים וסוחר בהם, מה שמוביל לאלימות ולחוסר יציבות בחיי המשפחה.

הבעל הנתבע טען מנגד בנוגע לאלימות כי לא היו מכות אלא רק ויכוחים, במסגרתם נרשמו דחיפה, סטירה ומכה קטנה. כמו כן הוא טען שהאישה עצמה הרביצה, תקפה וקיללה. באשר לסמים הוא הסביר כי בעבר הרחוק השתמש בג'וינט אחת לכמה זמן, אבל לא היה מדובר בסמים קשים.

לאחר עיון בטענות הצדדים ועורכי הדין שלהם, קיבל בית הדין הרבני את תביעת האישה – והבעל חויב לתת גט לאשתו ממספר עילות גירושין, בהן: רבינו ירוחם (מורדים זה על זה), אלימות הבעל, שימוש בסמים ופירוד ממושך. בית הדין כאמור פסק חיוב הבעל בגט וחיובו בכתובה בסך 180,000 ש"ח.

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: