משרד עו"ד רן רייכמן הנו בעל ניסיון רב בהליכי גישור – מה שהוביל לפתיחת מחלקת גישור משפחתי וגישור גירושין במשרד. במהלך שנות פעילות המשרד נחתמו אלפי הסכמים כתוצאה מהליכי גישור מוצלחים שנוהלו על ידי עו"ד רן רייכמן, מגשר מוסמך. הגישור הוא דרך לא משפטית שבה בוחרים הצדדים אם ברצונם להגיע לפתרון המחלוקות על ידי דיון, הבנה והסכמה.

גישור – על קצה המזלג…

הגישור הוא הליך שבו לא מעורבת הביורוקרטיה המשפטית, הכוללת בין היתר דיונים בבתי המשפט או בבתי הדין הרבניים, שעלולים להימשך חודשים ואף שנים. כמו כן, הליכים משפטיים אלו עלולים לגבות מחיר נפשי לא קל משני הצדדים, שכן מדובר בסוגיות מורכבות וכואבות. בתחום דיני המשפחה מומלץ לבחון אפשרות להליך גישור במחלקה המיועדת לכך במשרדנו בטרם ביצוע פנייה לערכאות משפטיות, ובייחוד לאור החוק החדש להסדר התדיינויות בסכסוכי משפחה, המחייב הליך גישור לפני פנייה לאפיק המשפטי.

באיזה שלב לפנות להליך גישור?

הפנייה לאפיק הגישור המשפחתי במחלקה הייעודית במשרדנו יכולה להתבצע בכל שלב שהוא – בין אם קיימים הליכים משפטיים בין הצדדים ובין אם לאו. להלן כמה מקרים לדוגמא:

יתרונות בהליך גישור במחלקה

האם עדיף לבחור בעורך דין שהוא מגשר?

כאשר בני זוג מתעניינים בגישור, נשאלת השאלה אם עליהם לבחור במגשר שזהו תחום עיסוקו העיקרי, או בעורך דין העוסק בגישור. הניסיון מלמד שמומלץ לבחור בעו"ד משפחה, כך שאם הצדדים ייפרדו בסיום הליך הגישור, הסכם הגירושין ינוסח בצורה קלה ונוחה יותר. כמו כן, באפשרותו של עורך דין העוסק בדיני משפחה ובגישור, להציג בפניכם את התמונה המשפטית המלאה ולהציע פתרונות יצירתיים.

עו"ד רן רייכמן העוסק בדיני משפחה ובעליו של משרד עורכי הדין, הנו מגשר מוסמך, בעל ניסיון בהליכי גישור שהסתיימו בהצלחה ובהליכי גישור גירושין. במהלך ההליך, ניתנת רגישות מקסימלית לכל סוגיה, ומבוצע מאמץ שהצדדים יעברו את התהליך בצורה הטובה והמהירה ביותר.