כיצד מומלץ לנשים לנהוג כלכלית לאחר הגירושין?

עו
עו"ד משפחה רן רייכמן – עצות כלכליות למתגרשות

כיצד מומלץ לנשים לנהוג כלכלית לאחר הגירושין? – נשים שעוברות הליכי גירושין עוברות גם שינויים בכל הנוגע לתחום הכלכלי בחייהן. ישנם כמה נושאים שחשוב להקפיד עליהם בכל הנוגע לפן הכלכלי לאחר הגירושין. הנה כמה טיפים בקצרה:

  • פתיחת חשבון בנק נוסף – בעיית מזומנים מאפיינת לא מעט גרושות טריות, שכן מזונות האישה אינם משולמים עוד, אבל ישנם חשבונות שוטפים והוצאות קבועות שממשיכים להגיע. אשראי מהבנק באמצעות פתיחת חשבון חדש יכול לסייע לנשים אלה להשיג מעט 'אוויר לנשימה'.
  • בדיקת תדפיסי חשבון ואשראי – עו"ד גירושין רן רייכמן ממליץ לבדוק תדפיסים של חשבונות בנק ושל חברות אשראי מחודשים קודמים כדי להבין מהן ההכנסות הצפויות מהמקורות השונים וכן מהן ההוצאות הקבועות. כך יהיה ניתן לקבל את התמונה המלאה.
  • זכויות בביטוח לאומי ובמס הכנסהעו"ד משפחה רייכמן ממליץ לבדוק מהן הזכויות המגיעות לכן במקרים שבהן למשל הגרוש לא עומד בתשלומי המזונות או לא מעוניין לשלם אותם. כמו כן, גם במס הכנסה יש לבדוק אם מגיעות לכן נקודות זיכוי בשל המצב החדש.

מעבר לעמוד שאלות ותשובות >>  |  מעבר לעמוד שאלות ותשובות בתחום זה >> 

משרד עורך דין רן רייכמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: