עורך דין צוואות וירושות

בני אדם רבים אינם לוקחים ברצינות את המשימה של הכנת צוואה. גם שכירת עורך דין צוואות וירושות אינה באה בחשבון עבור חלקם. אנשים מעדיפים להסתמך על הטופס המקוון הקל שהם מקבלים וזאת משום שהוא זול יותר מאשר להעסיק עורך דין צוואות וירושות. אך האם זה מועיל? האם אתם יכולים לדמיין את תכנון הרכוש והעיזבון שלכם ללא השירותים הפנומנליים של עורך דין? כנראה שלא. ישנם מספר צדדים שיש לקחת בחשבון בעת ​​עריכת הצוואה, ועורך דין צוואות וירושות יכול לעזור לכם לתכנן את הדברים בצורה הנכונה. מוטב שתגמרו אומר עם עצמכם להמשיך לקרוא עד הסוף, לא לעצור בראשית המאמר, אלא לקרוא אותו ברצף, כי בו ידוסקס הנושא של – עורך דין צוואות וירושות.

 

עורך דין צוואות וירושות
עורך דין צוואות וירושות

מה בדיוק עושה עורך דין צוואות וירושות?

עורך דין צוואות וירושות יכול ליצור את הצוואה שלכם, הלא היא מסמך שמצהיר כיצד יחולק רכושכם לאחר המוות. לאחר מכן, עורך דין צוואות וירושות יסייע לבני המשפחה בתהליך ביצוע משאלות אלו. לעתים קרובות אותו עורך דין צוואות וירושות יכול לטפל בצוואות, אבל בדקו עם עורך הדין שלכם אם הוא או היא גם עושים את שניהם. עורך דין צוואות וירושות יכול לסייע לכם ולבני משפחתכם בהיבטים הבאים –

  1. סיוע למשפחתכם כדי להבטיח שהרצונות שלכם יתממשו;
  2. עריכת הצוואה;
  3. סיוע בכל הליך משפטי במקרה הצורך.

לא פעם עורך דין צוואות וירושות מנוסה יכול לטפל בכל ההיבטים של צוואות וירושות. חשוב לבדוק כדי לוודא שעורך הדין שאתם רוצים לשכור את שירותיו יכול לטפל בשניהם.


האם עורך דין צוואות וירושות יכול לוודא שהצוואה או הירושה שלכם תואמת את החוק?

אתם בכל זמן נתון יכולים להיכנס לרשת האינטרנט ולחקור את הדרישות המשפטיות לצוואות ליצירת צוואה בעצמכם. ברם, אינכם יכולים להיות בטוחים אם מה שאתם כותבים בעצמכם תואם את הדרישות החוקיות. עורך דין צוואות וירושות יכול להבהיר אם מה שאתם מתכוונים לעשות עם הנכסים שלכם מותר על פי חוק. כמו לדוגמה – האם מותר לתת לילד אחד חלק גדול יותר מהאחרים? אם הצוואה שלכם אכן משאירה עוד ילד אחד, האם הילדים האחרים שלכם יצליחו אם הם יתחרו על רצונכם? מה אם חתמתם על הצוואה שלכם בנוכחות העדים שלכם אבל העדים ענו להודעת טקסט בטלפון שלהם בזמן המדויק שחתמתם עליה ולא שמים לב – האם זה עומד בדרישות החוק? איך תדעו אם כן? אתם לגמרי צריכים עורך דין צוואות וירושות, על מנת לוודא שהצוואה שלכם, תוכנה ואופן ביצועה, עומדים כולם בדרישות החוק. זה יכול לחסוך לאהובים שלכם הרבה מתח מיותר בהתמודדות עם מישהו שמתנגד לצוואה וכדומה בעקבות מותכם.


האם באמצעות עורך דין צוואות וירושות תוכלו לקבל תכנית עיזבון מותאמת אישית?

אתם יכולים לקבל תכנית עיזבון אישית – שכירת עורך דין צוואות וירושות אישי תתאים אישית את צוואה העיזבון שלכם, מה שלא אפשרי אם אתם מסתמכים על טפסים מקוונים. לטפסים מקוונים יש פורמט אחד לכולם, שאולי אינו מתאים למטרות הנכס שלכם. עורך דין צוואות וירושות יבין את הדרישות שלכם, דברים שאתם רוצים לרמוז ודברים שאתם רוצים להימנע מהם, ובהתאם, הוא יאלתר עבורכם צוואה מתאימה.


אין תדעו אם אתם זקוקים לעורך דין צוואות וירושות?

יצירת צוואה היא רעיון טוב בכל גיל, כי אתם אף פעם לא יודעים מה הולך לקרות. לא משנה גילכם או מצב בריאותכם, צוואה מבטיחה שהחסכונות ושהנכסים שלכם יחולקו בצורה שתרצו. אם תכתבו את הצוואה שלכם בעצמכם ואם היא לא נכונה מבחינה משפטית, ייתכן שלא תוכלו לתקן אותה כאשר יהיה צורך בכך. לכן זה רעיון חכם להתייעץ עם עורך דין צוואות וירושות, בשביל לערוך או לשנות את הצוואה שלכם. עורך דין צוואות וירושות יכול לוודא שכל מה שתכלול בצוואה שלכם יתבצע שכן לא תוכלו לעשות זאת בעצמכם. אם עורך דין צוואות וירושות אינו משמש כעורך דין צוואה, עליכם להיעזר בעורך דין צוואה כדי לוודא שהאינטרסים שלכם מטופלים.


האם עורך דין צוואות וירושות מסוגל לסייע לכם לרשום במדויק נכסים שבאפשרותכם "להיפטר" מהם בצוואה?

עורך דין צוואות וירושות יכול לעזור לכם לרשום במדויק נכסים שאתם יכולים להעביר אותם בצוואה שלכם. לא כל הרכוש שבבעלותכם יכול להיכלל בצוואה שלכם. לרבות – אם אתם בעלים משותף של נכס, השכל הישר מכתיב שאינכם יכולים להוריש את הנכס כולו מכיוון שיש שניים מכם המחזיקים בו במשותף. אז, השאלה היא, האם אתם יכולים לפחות להוריש מהחלק שלכם? האם תוכלו לכלול את מחצית הרכוש שלכם כאחד מפריטי הרכוש בצוואה שלכם? זה תלוי במספר גורמים – וזו הסיבה שאתם צריכים לפנות לייעוץ משפטי. מה אם אתם מוטבים בנאמנות? האם אתם יכולים לכלול את הזכות לקבל את התמורה מהנאמנות כחלק מהנכסים שלכם שניתן להוריש אותם בצוואה שלכם? מה לגבי פוליסות ביטוח? האם ניתן לחלק את התמורה של פוליסת ביטוח בצוואה? זה תלוי, לא? זה תלוי אם בפוליסת הביטוח שלכם יש מוטב ייעודי ואם ייעוד המוטב הוא בלתי חוזר. כיצד תדעו אם ומתי תוכלו להוריש מהתמורה מפוליסת ביטוח בצוואה שלכם? בוודאי שתרצו ייעוץ של עורך דין צוואות וירושות מנוסה ובעל ידע. שאלות אלו מורכבות וניתן לענות עליהן רק על ידי עורך דין צוואות וירושות אשר יהיה אינטימי עם כל הפרטים של עסקאות אחרות.


האם עורך דין צוואות וירושות מנוסה עשוי לבנות צוואה ספציפית וטכנית?

העסקת עורך דין צוואות וירושות פירושה קבלת גישה לידע ולניסיון של שנים. בפגישה שלכם, עורך דין צוואות וירושות יוכל גם לספק תובנות לגבי הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרות שלכם, במיוחד אם יש לכם דינמיקה משפחתית מאתגרת. יש לו גם את הכישורים הטכניים הדרושים כדי להבטיח שהמסמכים הנכונים מוכנים. זאת ועוד, פגישה עם עורך דין צוואות וירושות חשובה משום שהוא פועל כצד ג' ניטרלי. אם מישהו מערער על תוקף הצוואה שלכם ותתקיים התדיינות משפטית, עורך הדין העורך יודח וקובץ מתועד היטב יעזור להבטיח שהרצונות שלכם מוגנים.


האם עורך דין יוודא שתכנית העיזבון ניתנת לאכיפה?

עליכם לעמוד בדרישות משפטיות מסוימות בעת יצירת צוואה שאולי אינכם מודעים להן. אם תבחרו בטפסים המוכנים, אתם עשויים להחמיץ את הדרישות המשפטיות הללו, ובית המשפט עשוי למצוא את הרצון שלכם בלתי אכיף. אם בית המשפט מוצא את הצוואה שלכם בלתי אכיפה, הוא עשוי לחלק את עיזבונכם לפי פסק הדין של בית המשפט ובניגוד לכוונתכם. עורך דין צוואות וירושות יוודא שזה לא יקרה, ושהרכוש שלכם לא ייפול תחת הסעיף המשפטי.


לסיכום

הכנת צוואה לבד היא מבלבלת וגם מורכבת. על מנת להבטיח שהצוואה שלכם נופלת תחת כל הדרישות המשפטיות, אין ברירה לשכור עורך דין, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. עורכי הדין שלנו בעלי ניסיון רב בהכנת צוואות, ולכן כדאי שתצרו עמנו קשר כבר עכשיו, עם צוות עורכי הדין שלנו, משום שאנחנו מתמחים בתחום של עורך דין צוואות וירושות.

משרד עורך דין רן רייכנמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לשיחת ייעוץ ראשוני חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב בהקדם: