ביטול הסכם גירושין

הסכם גירושין הוא הבסיס לכל הליך גירושין שמתקיים בין בני זוג שרוצים להסדיר את העניינים בניהם. מטרת ההסכם באופן טבעי תהיה למנוע כל מיני חילוקי דעות שעלולים להתעורר במעלה הדרך. הבעיה העיקרית היא שהסכם הגירושין אמור להיות רלוונטי שנים רבות קדימה. מה עושים כאשר מסיבה כזאת או אחרת רוצים לבטל את הסכם הגירושין? כבר עכשיו נוכל לספר לכם כי ביטול הסכם גירושין הוא אפשרי, אך לא כל כך פשוט כמו שאתם מתארים לעצמכם. מדובר על חוזה מחייב כמו כל חוזה אחר, ולכן לא תוכלו לבטל אותו מבלי שתהיה לכם סיבה מוצדקת. מה זה אומר סיבה מוצדקת? מדוע שתרצו לבטל הסכם גירושין? את כל התשובות לשאלות האלה תוכלו למצוא במאמר הבא. על מנת לבטל הסכם גירושין יהיה עליכם לפנות לעורך דין מיומן בתחום הגירושין. עו"ד רן רייכמן ישמח לספק לכם ליווי אישי על מנת לסייע לכם בביטול הסכם הגירושין מסיבות כאלה ואחרות.

 

מדוע מסובך כל כך לבטל הסכם גירושין?

הסכם הגירושין כמו כל הסכם אחר הוא הסכם שמתבצע בין שני אנשים. על מנת שתוכלו לבטל את ההסכם יהיה עליכם לקבל את ההסכמה של הצד השני לבטלו. לרוב אם אתם רוצים לבטל, ככל הנראה שהצד השני לא ירצה לבטל את ההסכם. העניין הופך להיות מורכב אף יותר כאשר מדובר על הסכם שקיבל משנה תוקף מבית המשפט. כאן יהיה עליכם לקבל אישור נוסף על מנת לבטל את ההסכם או על מנת לשנות את תוכנו. אינכם יכולים לעשות מה שמתחשק לכם עם הסכמי גירושין, הרי מדובר על חוזה לכל דבר ועניין. יהיה עליכם ליישר קו עם המצב כמו שהוא, אך כמובן שתוכלו למצוא דרכים חוקיות לבטל את ההסכם.

 

ביטול הסכם גירושין – למה שתעשו זאת?

יכולות להיות סיבות רבות שיביאו אתכם למסקנה כי מוטב לכם לבטל את הסכם הגירושין. הסיבה השכיחה ביותר היא כי הנוסח של ההסכם אינו תואם את המציאות הנוכחית. כולכם יודעים כי הסכם גירושין שנחתם לפני כמה עשרות שנים, יכול להיות תקף עד היום. מהסיבה הזאת לא פעם ישנו צורך לבטל את ההסכם כי הוא כבר לא רלוונטי מסיבות שונות. בנוסף יש כאלה שטוענים כי ההסכם בנוסחו הנוכחי עושה להם עוול או אפילו יוצר אפליה מסוימת. במקרה כזה ביטול הסכם גירושין הוא בגדר חובה בשביל למנוע מצב שבו המצב יחמיר. כל אחד ירצה לדעת כי ההסכם שעליו הוא חתום יהיה הסכם שהוא מסוגל לחיות איתו בשלום. גם אם מדובר על הסכם גירושין שלדעת רבים נחשב בתור הסכם פשוט בשונה מהסכמים אחרים.

 

ביטול הסכם גירושין בעזרתו של עורך דין

אתם חושבים כי יש לכם סיבה מספיק טובה לבטל הסכם גירושין? על מנת שתוכלו להתקדם אל עבר השגת המטרה יהיה עליכם להתייעץ עם עורך דין. לא כל עורך דין יכול לסייע לכם עם ביטול הסכם גירושין, מוטב לפנות לעורך דין שמתמחה בתחום הזה. הוא יסביר לכם בדיוק מה הם הסיכויים שלכם לביטול ההסכם כפי שהוא רואה אותם. תזכרו כי לכם אין את הידע המקצועי, ומוטב לכם לפנות לאיש מקצוע שמכיר את העבודה. לרוב עורכי דין לגירושין מתעסקים דרך קבע עם לקוחות שפונים אליהם לצורך ביטול הסכמי גירושין. ברגע שתבינו מה הם הסיכויים לביטול ההסכם, תוכלו לבחור את דרך הפעולה.

עניין נוסף הוא שעורך דין יכול להתעסק בכל מה שקשור לביטול ההסכם. גם אם ישנה סיבה מספיק טובה לביטול ההסכם, עדיין יהיה עליכם להוכיח זאת בערכאות השונות. לכם לא יהיה את הזמן הדרוש לשם טיפול בעניין, דבר שעלול לפגוע בסיכויים לביטול ההסכם. מהסיבה הזאת מוטב לכם לפנות לעורך דין שייקח על עצמו את האחריות לסייע לכם. הוא ידאג כי ההסכם יתבטל, ואתם מבחינתכם תוכלו לפתוח פרק חדש נוסף בחייכם. אם הסכם הגירושין הוא כמו גיבנת על הגב, אתם מוכרחים לעשות משהו בנידון. פנו עוד היום למשרדו של עו"ד רן רייכמן!

 

מהן הסיבות המאפשרות ביטול הסכם גירושין?

בוודאי כבר הבנתם כי זה לא כל כך פשוט לבטל הסכם גירושין. כל אחד מהצד שלו ירצה לבטל או להטיב את הסכם הגירושין על מנת שיהיה אידיאלי. אך כמובן שבית המשפט יכול לראות את המציאות בצורה קצת אחרת בהשוואה לדרך שבה אתם רואים אותה. אז מהן הסיבות שיכולות להצדיק ביטול של הסכם גירושין?

  • ישנה אפשרות לבטל את ההסכם כאשר הצד השני לא מקיים אותו. אם אחד מהצדדים לא מקיים את ההסכם על פי תוכנו, אין סיבה להשאיר אותו בעינו. כמובן שאם נפגעתם כתוצאה מאי קיום ההסכם, תוכלו לדרוש את אשר מגיע לכם בבית המשפט.
  • התנהגות לא נאותה של הצד השני עלולה גם היא לאפשר ביטול הסכם גירושין. כמובן שההתנהגות חייבת להיות התנהגות פסולה, כזאת שלא משאירה מקום לספק. לאחר התייעצות עם עורך הדין תוכלו להבין מהם הסיכויים שלכם לבטל את ההסכם.
  • נסיבות מיוחדות כמו שינוי תעסוקתי או כל נסיבה אחרת עלולים לאפשר לכם לבטל את ההסכם. ביטול הסכם גירושין במקרה הזה צריך להיעשות רק לאחר בחינת הממצאים. יהיה עליכם להוכיח כי המציאות השתנתה בצורה משמעותית.

כל אחת מהפעולות האלה מחייבת אתכם להצטייד בעורך דין שיסייע לכם בהוכחת הטענות השונות. בית המשפט מצידו ידרוש מכם להראות כי התקיים אחד מהפרמטרים האלה בשביל לבטל את ההסכם. אם לא תוכיחו את הפרמטרים הללו, לא תוכלו להתקדם אל עבר השגת המטרה.

 

ביטול הסכם גירושין או שינוי הסכם גירושין?

את השאלה הזאת אתם צריכים לשאול עורך דין שמכיר את התחום הזה על בוריו. ביטול הסכם גירושין קשה יותר בהשוואה לשינוי סעיפים מסוימים בהסכם עצמו. שתי האפשרויות הללו מחייבות אתכם לקבל את הסכמת הצד השני או אישור בית המשפט. ביחד עם עורך דין מנוסה תוכלו לגבש את האסטרטגיה הנכונה שתוביל אתכם אל השגת המטרות. אם מפריע לכם רק סעיף מסוים, יהיה ניתן לשנות אותו באופן נקודתי. אם מדובר על הסכם שכולו לא מטיב אתכם, תהיה אפשרות לבטל אותו כפי שציינו בתחילת המאמר. לא משנה באיזה טקטיקה תנקטו מוטב כי תבחרו עורך דין שיספק לכם ליווי אישי והסברים מקיפים על כל עניין.

 

עם תוצאות לא מתווכחים – עורך דין רן רייכמן

מרגישים כי כרגע האפשרות של ביטול הסכם גירושין בלתי אפשרית עבורכם? זה ככל הנראה נובע מכך שלא יצא לכם לפגוש את עורך הדין הנכון. לא כל עורך דין לגירושין יהיה כזה שיצליח להשיג לכם את מטרותיכם. מראש יהיה עליכם לחפש את האיש הנכון ביותר שיספק לכם ליווי אישי לכל אורך הדרך. מחפשים עורך דין עם למעלה מ-90 אחוזי הצלחה בתביעות השונות? זה הזמן לפנות לעורך דין רן רייכמן. עורך דין רן רייכמן ביחד עם צוות משרדו ידאגו להביא אתכם אל השגת המטרה. תוך זמן קצר הסכם הגירושין הרע יתבטל, במקומו תוכלו לבנות הסכם גירושין חדש: 072-3955001

משרד עורך דין רן רייכנמן

פירמת עורכי הדין רן רייכמן נחשבת למובילה בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות, ירושות ועיזבון. לעורך דין רן רייכמן ולצוות המשרד ניסיון של למעלה מ-20 שנה בערכאות השונות.

זמינים בשבילך 24/7

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות השאירו פרטים:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות התקשרו

או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

We’d love to hear from you

נלחם עבורך ועבור הזכויות שלך כל הדרך אל הניצחון!

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות עם העורך דין המוביל בישראל חייגו:

זמינים בשבילך 24/7

או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם